środa, 26 października 2016

Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online – Artur Żmijewski czarnym charakterem poraz kolejny


Profil Google+ : Google+
W filmie Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online powrócą bohaterowie, których zdążyliśmy już poznać w obrazie „Pitbull. Nowe porządki”. Na ekranie ponownie pojawią się Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Andrzej Grabowski oraz Tomasz Oświęciński.
Ale Patryk Vega ma także kilka asów w rękawie! Przede wszystkim jako czarny charakter o ksywie „Szelka” w filmie pojawi się Artur Żmijewski! Aktor, którego obecnie większości widzów może kojarzyć się wyłącznie z postacią tytułowego „Ojca Mateusza”, po raz pierwszy od wielu lat będzie miał okazję kreować złego bohatera! Żmijewski doskonale to potrafi, wszak w latach 90. z powodzeniem odnajdywał się w twardych, męskich produkcjach jak m.in. „Psy 2” Władysława Pasikowskiego czy „Gniew” Marcina Ziębińskiego.
Kolejną niespodzianką Vegi jest udział w filmie Alicji Bachledy-Curuś! Aktorka wcieli się w złą kobietę o ksywie „Drabina”. Ponadto w obsadzie znalazły się także Joanna Kulig oraz Anna Dereszowska, a to zapewne jeszcze nie wszystkie niebezpieczne kobiety, które warszawski reżyser zaprosił do współpracy.
Pitbull Niebezpieczne Kobiety Online w kinach pojawi się 11 listopada. Warto dodać, że będzie to druga część trylogii, której zwieńczenie nastąpi w 2017 roku.Czytaj więcej : Oficjalna strona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz